+90 (482) 312 14 14
info@ozeldamlakoleji.com
ANASINIFI

Öğrencilerimizi çok boyutlu yaşama hazırlarken, sürecin her aşamasında aktif olmalarını sağlamak, doğuştan getirdikleri merak, araştırma ve öğrenme isteklerine yanıt bulabilecekleri eğitim ortamları yaratmaktır.

İLKOKUL

Öğretilecek konular kadar öğrenciye öğrenmeyi sevdirmek önceliğimizdir. Öğrencilerimizin keşfetmesi, üst düzey düşünmesi, sorgulayan, fikir üreten bireyler olabilmeleri için onlara en uygun eğitim-öğretim ortamlarını sunmaktayız.

ORTAOKUL

Akademik içeriğin arttığı ortaokul yıllarında; öğrencilerimizi yakından tanıyıp, onları ilgi ve yetenekleri doğrultusunda destekleyerek öğrenmekten zevk alan bireyler yetiştiriyoruz.

ANADOLU LİSESİ

Lise eğitimi öğrencinin kendini daha iyi tanıması,hedeflerini net bir biçimde tespit edip planlı bir şekilde ihtiyaçlarını belirleyerek amaca doğru ilerlemesi sürecidir.

MESLEKİ VE TEKNİK LİSE

Sağlık kolejimizde,öğrencilerimize Hemşire Yardımcığı alanında 4 yıl süreli eğitim-öğretim hizmeti verilmektedir.Eğitim sürecini tamamlayan öğrencilerimiz kamu ve özel hastanelerde çalışabilmektedir.

FEN VE TEKNOLOJİ

Özel Damla Fen Lisesi, öğrenci ve öğretmenlerin bilim odaklı bir ortamda teknolojinin bütün olanaklarını değerlendirerek akademik hedefleri doğrultusunda ilerledikleri bir bilim okuludur.